1 Atsiliepimai SKU: i5962

TAIVANO Besdia Oro Šlifuoklis Turbo Oro Lapper RYTAS-30

Yra sandėlyje


RYTAS-30 Turbo Oro Lapper Varoma turbina, oro varikliu. Žemas triukšmo lygis, maža vibracija ir patvarus įrankis gyvenimą. RYTAS-30 tinka išsamiai zonos pritrynimo. Stock Oro Slėgio Svoris Aspektą 0,3 mm 90psi (6.2 kg/cm 2 ) 220g

Ø28x200L (mm)

Generalinė asamblėja

Norint pasiekti geriausių valstybės, pneumatiniai įrankiai ir pratęsti savo gyvenimą, turi prisijungti trijų taškų kartu pasiekti gebėjimas filtruoti vandens garų, kontrolės įsiurbimo ir slėgio tepimo. Handpiece Trijų taškų derinys ompressor

(Filtras· Reguliatorius· Lubricator)

Geriau naudoti veiklos ir gyvenimo reikalavimus:

Norint pasiekti geriausių valstybės, pneumatiniai įrankiai ir pratęsti savo gyvenimą, turi prisijungti trijų taškų kartu pasiekti gebėjimas filtruoti vandens garų, kontrolės įsiurbimo ir slėgio tepimo.

l Prieš naudojant pneumatinį įrankį, įsitikinkite, kad yra pakankamai alyvos karteris per trijų taškų derinio.

l tritaškio derinys įleidimo slėgis 90 psi (6.2 kg / cm 2 ) yra labiausiai tinkamos būklės, naudoti.

l Prieš naudojimą prašome patikrinti, ar trijų taškų derinys vandens butelis pilnas, jei pirmasis pilnas vanduo bus išleidžiamas.

l Reguliuoti tritaškių angliavandenilių, naftos suvartojimo, patartina apie 2CC per minutę (dažnai naudojama).

l Jei jums kyla atostogų arba nenaudokite pneumatiniai įrankiai ilgą laiką, per pirmąjį atidarymo, prašome pakelti derinys, tris taškus į naftos per minutę 4CC, atidarydamas pneumatiniai įrankiai, mažas sukimosi dažnis tuščiąja eiga 20-30 sekundžių, todėl, kad aliejus yra iš tiesų Po tepti kiekviena dalis, ir tada reguliuoti normalus greitis naudoti yra geriau.

l Atrankos tepalai: nenaudokite per storas tepalai, rekomenduojama naudoti cirkuliuojančių naftos R32. Operacija, įjungimo / išjungimo nustatymas:

§ ON / OFF jungiklis veikia rotacijos būdu. Kai jungiklis vožtuvas įstaiga susiduria vartotojas, pasukite jį prieš laikrodžio rodyklę ir pasukite jį pagal laikrodžio rodyklę (OFF).

※ Prieš naudojant pneumatinį įrankį, įsitikinkite, kad jungiklis yra "OFF" statusą.

§ Kai įjungiate pneumatinis įrankis jungiklis, prašome kreiptis 90 ° kampu taip, kad jūs galite pasiekti maksimalų greitį, jei sukimosi kampas yra per didelis, ne tik jokios įtakos, ir bus sukelti perjungimo vožtuvo išjungimas žalą. apsauginis įtaisas

Prašome dėvėti jokių apsaugos įrangos, pvz., ausų apsaugos priemonės, apsauginiai akiniai, saugos skydus, šalmus, pirštines ir t.t. Pneumatiniai įrankiai po naudojimo priemonė turi būti laikomi švarioje, sausoje vietoje, ir ji yra rekomenduojama laikyti esant pastoviai temperatūrai, kad būtų išvengta staigaus temperatūros pokyčio aplinkoje. Ne lašas pneumatinio įrankio, kai pneumatinis įrankis nėra visiškai sustojo, eksploatavimo metu. Išsamus saugos taisyklių ir priminimų

Naudojant pneumatiniai įrankiai, sauga yra pagrindinis atlygis. Pneumatinis įrankis turi būti naudojamas saugus būklės. Prašome perskaityti šias nuostatas prieš naudojimą ir naudoti pneumatinių įrankių saugiai.

§ Šis pneumatinis įrankis, skirtas šlifavimo ir graviravimo ir bauda poliravimo ir kitose pramonės srityse, nenaudokite kūno!

§ Patikrinkite oro slėgį prieš operaciją, slėgis žemiau 90psi (6.2 kg / cm 2 ) bus sumažinti greitį ir jėga, tačiau daugiau nei 90psi bus viršijimo operacija , kuri yra verydangerous , ir bus sutrumpinti gyvenimą priemonė!

§ Prašome naudoti geros kokybės šlifavimo reikmenys, prašome nenaudokite sugadintų žaliavų, kurių kokybė prasta ar prastos kokybės.

§ Jei triukšmo lygis viršija 85 dB (A) veikimo metu operatorius turi dėvėti ausų arba ausų apsaugų.

§ Naudojimo naudotojas ilgą laiką gali sukelti žalą dėl vibracijos, ypač palmių ir rankos. Darbo žalos, kurią sukelia vibraciją, priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip tipo sunaudojamos medžiagos, procesas, vartotojo fizinę būklę, darbo aplinka, darbo laikas, temperatūra ir pan. Taigi operatorius turi naudoti pneumatiniai įrankiai pagal ISO5349 nuostatų statybos.

§ Kai naudojamas, atkreipkite dėmesį į plaukų, laisvus drabužius, arba kaklaraištį, venkite dalyvauja pneumatiniai įrankiai.

§ Darbo vieta turi būti gerai vėdinama, pageidautina su dulkių surinkėjas, kad būtų išvengta įkvėpus dulkių arba išleidžiamų dujų iš oro kompresorius.

§ Jei bet tepalo dėmes akis ar netyčia nurijus, prašome kreiptis medicinos gydymo iš karto.

§ Negalima pakeisti ar pašalinti pneumatiniai įrankiai be leidimo ar sutikimo gamintojo.

§ O pneumatinis įrankis veikia, įsitikinkite, kad paliesti tiekimą sukimasį.

€119.71

Dalintis

Malūnėlis, Pigūs Malūnėlis, TAIVANO Besdia Oro Šlifuoklis Turbo Oro Lapper UTR 30.

Maitinimo Šaltinis pneumatiniai
Prekės Pavadinimas Besdia
Modelio Numeris RYTAS-30
Tipas Mirti Malūnėlis
"PASIDARYK pats" ir Reikmenys Metalo apdirbimo
Svoris 220g
Pakuotės Svoris 0.8kg (1.76lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 35cm x 20cm x 5cm (13.78in x 7.87in x 1.97in)
Paieška