0 Atsiliepimai SKU: i95

M. geriausiai parduodamų pvc karšto oro suvirintojas plastiko suvirintojas reklama suvirintojas su šilumos gun

Yra sandėlyje


Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Modelis:LC-3000A

Dalys, karšto oro suvirinimo mašina:

1. Maitinimo mygtukas

2. Maitinimo lizdas

3. Operacija rankena Sklandymo varantys rankena

4. attemperation rankenėlę

5. greičio reguliavimo rankenėlė

6. vėjo reglamento rankenėlę

7.Rankena

8.Link cable

9. Sparno tipo

10. Šilumos gun

11.Temperatūros jutiklis atsiliepimus

12. Antgalis

13. Paspauskite ratas

14.Praktiškas temperatūros Ekranas

15. Nustatykite temperatūros Ekranas

16. Mygtuką, norėdami padidinti temperatūrą

17. Mygtuką sumažinkite temperatūrą

Šis produktas skirtas PVC, PE ir kitų medžiagų gali būti karšto lydalo padengtas membrana plokštumos suprojektuotos sujungimas.

Kai spausdinimo rašaliniai spausdintuvai maržos, nei ekrano, jums reikia padalinti po spausdinimo siūlėmis, taip pat spausdinimas yra sustiprintas su ekrano krašto, Qian pusėje, kabelinė, suvynioti į virvę, ir t.t., yra tradiciškai naudojami 502 ir jo dariniai klijai ir kiti klijai reiškia, kad yra daug trūkumų, taip: yra laminuotos lėtai, klijavimas jėgų nepakanka, ekrano lengva purvinas, mažo naudingumo, sunku suvokti ir lengva dirbti, eikvoti laiko, kai prijungtas prie didelių plokščių pločio reikia didesnio darbo vietų. Visų pirma, lengva pūslių po raukšles, todėl nelygaus paviršiaus, nes oro temperatūra didelė, kai žema temperatūra išlyginimo efektas yra nelaimingesni.

Naudoti jokių klijų siūlės medžiaga Suvirinimo Aparato (toliau-Karšto oro Suvirinimo Mašina), gali sėkmingai išspręsti šias daug problemų, išimkite naudoti klijų, išsaugoti bėdą, ir laikas buvo išgelbėti provincijos vietoje, arba audinys, šviesdėžės medžiaga, flails ju drobės ir kt., yra ne vien tik aukšto dažnio aparatas platformos ilgis, kaip ilgai, kaip gana lygaus paviršiaus gali šildyti jūsų darbalaukyje arba dirbti bet kuriuo metu, pavyzdžiui: iki 100 metrų sąnarius gali būti asmuo erdvėje 50 kvadratinių namų .

Šis produktas yra pagrįstas karšto oro suvirinimo technika, naudojant principus, savaeigės karšto kartu, po praktikos, po daugelio nuolatinio tobulinimo, didelio sukimo momento variklis surinkimo mašina, tiksliųjų įrankių, termiškai atspari guma sukti ratus, apdaila, nerūdijančio plieno, aukštos kokybės karšto oro pagrindinių dalių, kurių buvo imtasi antroje didinimo, todėl patikima ir paprasta, modulinės struktūros komponentai buvo imtasi, ir lengva prižiūrėti.

Mašina yra mažas, lengvas, svoris tik 15 kg, reguliuojamas greitis ir pastovus savaeigės finansuojančiojo funkcijų, paprasta operacija, tik priklauso nuo individualios veiklos, kvalifikacijos ir lankstumą.

Jokių klijų sujungimas, temperatūra, reguliuojamas greitis, su grįžtamojo ryšio temperatūros jutiklis realiu laiku-stebėsenos ir kontrolės temperatūros (paprastai rinkos reguliuoti įtampos, nustatyti vėjo greičio, temperatūros nėra konstanta). Nesvarbu, kiek laiko ekrane,suvirinimo ekrano efekto nebus pakeisti

PRIEDAI

1. a 10m maitinimo kabelis.

2. Šildytuvas

3. Video CD

4. Veiklos diskas

pakavimas:

Garantija: 12 mėnesių

€487.91 €536.16

Dalintis

Oro Suvirintojas, Pvc Karšto Oro Suvirintojas, Plastikiniai Suvirintojas, Pigūs Lėktuvų Suvirintojas, Aukštos Kokybės Pvc Karšto Oro Suvirintojas, Kinija Plastikiniai Suvirintojas Tiekėjų.

Pakuotės dydis 49cm*29cm*28cm
Suvirinimo storis 3mm
Įtampa Voltage
Svoris 12
Matmenys Išorės matmenys 485*285*280 mm
Naudojimas
Po pardavimo Teikiamos Paslaugos
Sertifikavimo
Dažnis Dažnis 50-60Hz.
Temperatūros diapazonas
Suvirinimo plotis 0-50mm
raktiniai žodžiai
Modelio Numeris LC3000A
Garantija vienerių metų
galia 1300W
Suvirinimo Srityje Oro kiekis 21m3/h
Pakuotės Svoris 15.0kg (33.07lb.)
Pakuotės Dydis 49cm x 29cm x 28cm (19.29in x 11.42in x 11.02in)
Įrenginio Tipas gabalas
Paieška