VESTUVĖS

Nuo vieno pavasario iki kito, Meilės sode Tu puoselėji šią juodą žemę, kurioje Aš augu.
Aš kiekvieną rytą laukiu Tavęs ateinat. 
Aš kiekvieną rytą stengiuosi pasistiebti.
Aš kiekvieną rytą pražystu. 
Nuo vieno pavasario iki kito šiame Meilės sode mes susitinkam

Jeigu skaitote šį puslapį, greičiausiai ieškote vestuvių fotografo. Kolkas tokia vadintis nelabai galiu, nes neturiu patirties fotografuojant vestuves. Nepaisant to, tikiu, jog turint aiškią viziją ir planą, įmanoma įamžinti judviejų šventę. 
Jūs ieškote profesionalaus fotografo, o aš ieškau drąsių, kūrybiškų, atvirų, draugiškų įsimylėjėlių. Aš noriu jus ne tik fotografuoti, bet ir pažinti, įgyti jūsų pasitikėjimą, nes tikiu, jog abipusis ryšys padės sukurti įsimintinas fotografijas. 
Ką aš jums galiu pasiūlyti? 
Visų pirma, savo dėmesį ruošiantis vestuvinei fotosesijai. Visų antra - fotografavimosi planą. Planas priklauso nuo to, ką norėsite įamžinti, t.y. 
• Jaunųjų rytas (pasiruošimas šventei)
• Kelionė į ceremonijos vietą
• Ceremonija
• Svečių sveikinimai
• Šventės sukurys, pirmasis šokis, torto pjovimas, fejerverkai ar kita, ko nepaminėjau.

VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMO BRAIŽAS, KAINOS ir KITA
Mano vestuvių fotografavimo braižas - reportažas. Aš šventės metu esu šešėlis, kuris nekrenta visiems į akis, bet visuomet yra šalia. Tokiu būdu aš įamžinsiu šventės akimirkas.
Atsižvelgiant į vestuvių tematiką, dekoracijas, vietą, paruošiu foto sienelę, kuri bus skirta fotografuotis svečiams. 
Jaunųjų fotosesijai būtų skiriama iki 1 valandos fotografavimo, tam, kad jūs nepavargtumėte. Šiai fotosesijai galime sugalvoti kokią nors įdėją, kad tai nebūtų standartinis vestuvinis pozavimas, kuris yra gan plačiai paplitęs. Aš, manau, jog fotosesija yra apie jus, o ne apie pozavimo gabumus. Tad, skirdami dėmesio pasiruošimui, manau, galime kartu sukurti ką nors tikrai gražaus. 
Jeigu orai pasitaikytų geri, jūsų šventę ar jaunųjų fotosesiją galima įamžinti su dronu. 
2020 metais visoms poroms, kurios rezervuos vestuvių fotografavimą, dovanoju nemokamą poros fotosesiją. Ši fotosesija skirta ne tik įamžinti jūsų meilę, bet ir mums susipažinti, įsivertinti ar galėsime dirbti kartu. Iš šios fotosesijos atiduodu iki 20 suretušuotų kadrų, bei visas likusias fotografijas. Bei pasilieku teisę publikuoti fotografijas savo portfolio.
Fotografavimo kaina - 1 val. €70
Fotografavimas su dronu - 1 val. € 75 (fotografuotų mano kolega)
Jeigu vestuvės būtų organizuojamos toliau nei Vilniaus miestas, prisidėtų kelionės išlaidos. Jos būtų skaičiuojamos pagal tai, koks yra atstumas. 
Užsisakę mano paslaugas, gausite absoliučiai visas spalvotas fotografijas, kurios bus padarytos šventės metu. Taip pat visi kadrai turės nespalvotą kopiją (bus ištrinti tik nepavykę kadrai, pvz. kur žmogus primerktom akim).
Vestuvių fotografijas peržiūrėti galėsite kelios dienos po vestuvių (3-10 dienų)
Galėsite atsirinkti iki 100 fotografijų, kurias paruošiu albumui. Jeigu bus sunku išsirinkti, aš jum su malonumu pagelbėsiu.
Albumo rengimą derinsime atskirai. 
Fotografijų redagavimas ir albumo ruošimas gali užtrukti nuo 2 iki 10 savaičių. 
Taip pat gausite USB atmintinę su visomis fotografijomis, kurios bus tinkamos internetui bei ryškinimui. 

Jeigu jūs svajojate įamžinti savo šventę kūrybiškai - susitikime puodeliui kavos :) 
Aurelija